Virtuaalne assistent
targale juhile
Tõsta oma ettevõtte efektiivust
Loe Edasi
Koostööpartnerid
Meist

Kes me oleme

Assistly on abivalmite ja tarmukate assistentide kollektiiv.

Loe Edasi
teenused

Mida me pakume

Meie virtuaalsed assistendid saavad aidata erinevate ülesannetega igapäevases äritegevuses. Aitame teie äri viia järgmisele tasemele ilma, et vajaksite täiskohaga töötajat.

Loe Edasi
Blogi

Uued blogipostitused

Sisuturundus – mis see on ja miks sellesse panustada?
February 16, 2020

Sisuturundusest räägitakse aina enam kui olulisest strateegiast oma firma turundamisel. Miks? Vastus sellele küsimusele on väga lihtne: aina raskem on viia oma sõnum klientideni. Infot ning teavet on aina enam ning vanad reklaamvõtted ei tööta. Paljud kasutavad AdBlocki ning tuleb välja, et lausa 86% inimestest ei pane bännereid Internetis tähelegi. Nad on õppinud ignoreerima sisu, mis neid ei huvita.

Meilide delegeerimine ja postkasti õiguste jagamine. Kuidas jagada oma mailikonto kasutamise õiguseid?
January 28, 2020

Meilide delegeerimine tähendab oma postkasti õiguste jagamist mõne teise kasutajaga. See võimaldab kellelgi teisel kirju lugeda ja neile vastata. E-posti haldamise üleandmine assistendile on hea viis oma töökoormuse vähendamiseks ning seda on väga lihtne ja turvaline seadistada.

Kuidas igavad tööd kergemini ära teha?
January 12, 2020

‍Arvete tegemine, meilidele vastamine, andmesisestus… igapäevaselt võtavad meie aega tööl paljud igavad ja korduvad tööülesanded.. Kuigi nende ära tegemine aitab lõpuks kaasa mõne suurema eesmärgi saavutamisele, on meil siiski tihti raske end neid tegema motiveerida. Alljärgnevalt räägimegi viisidest, kuidas tüütuid tööülesandeid endale lihtsamaks teha.

Video

Meid tutvustav video

Tõsta oma ettevõtte efektiivsust
Küsi infot või pakkumist
Võta Ühendust