Meie Blogi
Postitused

Lugusid blogist

Personaalne assistent aitab sul keskenduda olulisele!

Personaalne assistent teenusena ei ole Eestis väga levinud. Milliste asjadega saab isiklik assistent aidata? Mis ülesanded saab ta sinu eest tõhusalt ja professionaalselt lahendada? Alljärgnevalt toome mõned näited, kuid kindlasti ei ole nimekiri täielik. Nii nagu kõigi Assistly teenuste puhul, sõltub ka siin kõik kliendi vajadustest! 

July 14, 2020
Raamatupidamine väikeettevõttele: kuidas hoida kokku aega ja raha

Raamatupidamine väikeettevõttele on tihti alguses lihtne ning sellega saab ka ise hakkama. Seekordses blogipostituses räägime sellest, miks tasub aga ka väiksetel ettevõtetel kaaluda raamatupidajaga konsulteerimist, ning kuidas see lõpuks neile raha kokku hoiab.

June 8, 2020
E-poe loomine: kuidas edukalt ja kiiresti müük Internetti viia?

E-poe tegemine ei ole õnneks keeruline ega kallis. Peale hakkamise ja ehk ka veidikese abiga saab igaüks online poe loomisega hakkama. Kust aga alustada ja kuidas pood võimalikult kiiresti tööle saada?

March 30, 2020
Kodus töötamine: kaugtöö nipid meie tiimilt

Paljude inimeste jaoks on kodus töötamine mõnus vaheldus kontoritööle. Ilma töökaaslasteta ja katkestusteta, rahus ja vaikuses, saab hästi keskenduda ja mõned süvenemist vajavad asjad saavad kergeminigi tehtud. Teisalt võib aga kodus keskendumine olla just suurt distsipliini nõudev tegevus. Teised pereliikmed,lähedal olev külmkapp ja teler ning sotsiaalmeedia võivad mõtted töölt eemale viia ja ajada hea töörütmi segamini. Anname mõned lihtsad ja toimivad nipid,kuidas kodust töötamine endale kasumlikuks muuta.

March 15, 2020
Millega Assistly virtuaalsete assistentide tiim Sinu ettevõtet aidata saab?

Assistly virtuaalse assistendi teenus on disainitud nii, et saaksime sind assisteerida kõige juures, mis ühel ettevõttel vaja võib minna. Sulon vaja abi tüütute administratiivsete ülesannet tegemisel? Korraldad suursündmust, kuid abilisi napib? Pole probleemi – meie assistendid tulevad appi! Kuna meie tegevusvaldkondi on nii palju, siis otsustasime seekordses blogipostituses neist väikese ülevaate anda.

March 9, 2020
Tõsta oma ettevõtte efektiivsust
Küsi infot või pakkumist
Võta Ühendust