Coworking space ehk ühiskontor

September 7, 2019

Maailmas jubaammu ja nüüd ka Eestis koguvad üha enam populaarsust ühiskontorid (ingl k coworking spaces). Ühiskontoreidkasutavad paljud noored ettevõtlikud inimesed. Nende suureks eeliseks onkindlasti asjaolu, et puuduvad igakuised püsikulud, kuid samas on võimaliküürida endale töökoht – laud ja kuvar – ning olla ümbritsetud teistestettevõtjatest, kellest paljud tulevad täiesti erinevatest valdkondadest. Lisakson võimalik rentida koosolekuruume, kas siis aruteluks koostööpartneritega võikohtumisteks klientidega.

Ühiskontoritestoimub tihtipeale ka üritusi, kus jagatakse kogemusi ja nõuandeid, niiõnnestumisi kui ka ebaõnnestumisi, mis on seotud erinevate valdkondadega.Sellised lood on väga inspireerivad alustavale ettevõtjale. Lisaks teadmistelesaab ühiskontorist kindlasti väga palju võimalike tulevaste koostööpartneritekontakte, kuna suurt rõhku pööratakse just suhete ja kontaktide loomisele.

Üks modernsemaid ja läbimõeldumaid ühiskontoreid on Pärnu maanteel asuv Spring Hub, mis on ühtlasi Assistly partner. Spring Hub paneb rõhku produktiivsusele, mistõttu on seal olemas kõik efektiivseks töötegemiseks vajalik: 150 töölauda nii vaikses töösaalis kui tiimialal, 7 koosolekuruumi koos videokonverentsi tehnikaga ning 11 helikindlat telefoniruumi. Lisaks tõhusale töökeskkonnale on Spring Hubis kokkuhoidev ja üksteist toetav ettevõtlikest inimestest moodustunud kogukond. Nende seas on nii väikeettevõtjaid, e-residente, vabakutselisi töötajaid kui ka startuppereid, kellele kontaktide loomiseks ja kogemuste jagamiseks toimuvad kogukonna lõunad, networking-üritused ja seminarid.

Spring Hubipakutavate teenuste ja võimaluste kohta saab lisaks lugeda siit: https://www.springhub.org/

Tõsta oma ettevõtte efektiivsust
Küsi infot või pakkumist
Võta Ühendust