Firmakingitused jõuludeks: viimase hetke ideed

December 16, 2019

Firmakingitused jõuludeks, jõulutervitused ja kaardid – oma koostööpartnerite meelespidamine pühade ajal on oluline. Ükskõik, kas Sa oled suurettevõtja, president või hoopis oma väikefirma omanik ja ainus töötaja, jõulukingitused aitavad hoida häid suhteid ning ennast taas meelde tuletada. Personaalne lähenemine on aga oluliseks vundamendiks tulevase koostöö sujumisel.

Firma jõulukinke on väga erinevaid ja ka nende eesmärk ning hind erineb. Usinamad lasevad firmakingitused juba varakult eritellimusena trükkida või mõtlevad välja mõne uhke erilahenduse. Teinekord võib aga personaalne külaskäik isetehtud moosipurgi või piparkoogiga olla märksa originaalsem ja südantsoojendavam. Ka lihtne virtuaalne tervituskaart mõjub soliidselt ja hästi, kui see on küllalt läbimõeldud.

Alljärgnevalt toome ära mõned vahvad ideed viimase hetke firma jõulukingituste tegemiseks.

 

Jõulukaardid on kõige lihtsam viis jõulusoovide edasi andmiseks. Oleme varem andnud 10 nõuannet ettevõtte jõulukaartide saatmiseks

Kaardi kasuks räägib, et sellele on väga lihtne lisada personaalset sõnumit. Lisaks saavad inimesed tänapäeval posti teel väga vähe kirju ning iga uus ümbrik postkastis põhjustab kindlasti veidi elevust.

 

Jõulukaardid: e-kaart. Kuigi e-kaart võib esmapilgul tunduda lihtsama ja laisema vastupanu teed minemisena, võib hästi kujundatud kaart mõjuda paremini kui mistahes kingitus või tervitus. Efektse mulje jaoksvõib kaardi lasta kujundada mõnel disaineril või animaatoril.

 

Kui jõulukingituste tegemine on jäänud täiesti viimasele hetkele aitab aga ka lihtne e-mailiga kaasa pandud tervitus kindlasti välja. Lihtsama disaini valmistamisega saab hakkama pea igaüks. Tasuta kujundusprogrammis nagu Canva saab näiteks valida mitmete valmis kaartide ja nende põhjade vahel. Seejärel on vaja vaid muuta veidi sõnastust ja lisada logo – ning ettevõtte jõulukaart ongi valmis.

 

Elame ajas kui kõigil on taskus nutitelefon, milles isiklik foto- ja filmikaamera. See annab aga palju põnevaid võimalusi tervituste tegemiseks. Miks mitte panna pähe päkapikumütsid ja kõik koos kolleegidega„Tiliseb-tiliseb aisakell“ laulda? Või teha koledate jõulukampsunitega lõbuspühadepilt? Alati võib pildile panna töötajate asemel hoopis mõne kontori- või kodulooma. On olemas isegi äppe, mis aitavad Sul juba olemasolevale pildile lisada naljakaid jõuluelemente nagu jõuluvana mütsid.  Põnevate jõulukaartide tegemine on muutunud väga lihtsaks ja kindlasti ei peaks seda kartma!

 

Firmakingitused ja kinkekaardid. Firmakingitustega tegelevad mitmed ettevõtted ja nendeabiga leiad kindlasti mõne põneva kingituse äriklientidele või koostööpartneritele. Võib-olla on ka neil viimasel hetkel laos mõned originaalsed kingiideed veel varuks. Mõnikord sobivad samasugused kingitused katöötajate jõulukingitusteks või klientidele tervituseks. On ka ettevõtteid, mismüüvad elamuskingitusi nagu õhtusöögid, spaapaketid ja ekstreemsed elamused -nendega saab oma äripartnereid kindlasti üllatada.

 

Söödavad ärikingitused lähevad alati hästi peale,sest sööke saab kontoris ühiselt proovida ning need ei ole kunagi „koliks“.Snäkivalikule või magusale jõulukingile koostööpartneritele tasub aga alati kirjutada juurde käsitsi tervitus või pakkida need mingil põneval viisil. On palju ettevõtteid, kes jagavad laiali enda tooteid, mis on lihtsalt spetsiaalselt ja põnevalt pakendatud. Kusjuures selline lahendus sobib nii joogifirmale kui ka nt puhastustooteid müüvale ettevõttele. Kõigi kinkide puhul on oluline teada, milline on sinu koostööpartner ja millise tooniga teda kõnetada.Kõige meeldejäävamad on alati originaalsed firmakingitused jõuludeks, milles onka teatud annus huumorit. Kahjuks on aga naljasooni väga erinevaid ning kinkidetegemisel tuleks sellega kindlasti arvestada.  

 

Heategu või annetus firma nimel. Viimase aja suurim trend turunduses on vastutustundlikkus. Kliente kõnetavad firmad ja nende kampaaniad, mis ei kanna ainult brändisõnumit vaid otsivad ka lahendust mõnele ühiskondlikule probleemile. Ka jõulukinkide tegemisel võib seda teed minna. Näiteks võib oma koostööpartnerile saata lihtsa e-kaardi või kujundatud tervituse, mis mainib,et kallite kingituste asemel annetab ettevõtte raha hoopis heategevuseks ning nii on ka koostööpartnerid justkui head teinud. Just jõulude ajal, mis on traditsiooniliselt andmise aeg, mõjub selline lähenemine väga hästi.

 

Ükskõik, kas tellid põneva firmakingitused ettevõttelt või saadad teele vaid paar lühikest rida – jõulukingitused on hea viis pidada meeles koostööpartnereid ning hoida häid suhteid. Kingitused äripartneritele võivad tunduda kui tüütu kohustus, kuid tegelikult on palju võimalusi see ülesanne endale lihtsaks teha. Ka viimasel minutil võib väga ägedaid asju välja mõelda! Kingid ei tõsta ainult sinu väärtust kingisaaja silmis kuid toovad alati ka rõõmu kingitegijale.

 

Kui sa oled hädas firmakingituste tellimisega või otsid abi nende laiali saatmisel ning kujundamisel, võta meiega ühendust ja aitame hädast välja!

 

 

 

 

Tõsta oma ettevõtte efektiivsust
Küsi infot või pakkumist
Võta Ühendust