Millega Assistly virtuaalsete assistentide tiim Sinu ettevõtet aidata saab?

March 9, 2020

Assistly virtuaalse assistendi teenus on disainitud nii, et saaksime sind assisteerida kõige juures, mis ühel ettevõttel vaja võib minna. Sul on vaja abi tüütute administratiivsete ülesannet tegemisel? Korraldad suursündmust, kuid abilisi napib? Pole probleemi – meie assistendid tulevad appi! Kuna meie tegevusvaldkondi on nii palju, siis otsustasime seekordses blogipostituses neist väikese ülevaate anda.

 

Administratiivsed tööd – tehtud!

Virtuaalne assistent on väga hea variant, kui sul on abi vaja just administratiivsete ülesannete täitmisel.  Meilidele vastamine, arvete saatmine, kliendisuhtlus, kohtumiste kokkuleppimine ja raportide tegemine – kõik tavapärased assistendi tööülesanded saab ära teha ka virtuaalne assistent. Vahe on ainult selles, et virtuaalne assistent teeb tööd enda kontorist ja enda töövahenditega ning sina maksad ainult tehtud ülesannete eest!

 

Tihti võtavad just administratiivsed tööd palju aega, kuid on korduvad ja aeganõudvad. Meie meeskonna puhul on tegemist kogenud assistentidega ning seetõttu teevad nad need tööd ära kiiresti ning kasutavad selleks ka tööriistu ja töövõtteid, mis sulle sobilikud. Assistendi palkamine on hea väga mõte, kui soovid enda töökoormust vähendada: kui annad hulga lihtsaid ja tüütuid töid virtuaalsele assistendile üle, jääb sul endal enam aega olulisemate ja sisulisemate küsimuste jaoks. Samuti on virtuaalne assistent hea lahendus kui otsid lühiajalist puhkuseasendajat endale või töökaaslasele või vajad ajutiselt abi hooajalise töökoormuse suurenemise tõttu.

 

 

Ürituste korraldamine: ärireisidest kuni pidudeni

Assistly virtuaalsed assistendid võivad aidata planeerida su välisreisi: broneerida lennupileteid ja hotelle, teha plaane ning reisikavu ning otsida sulle isegi välja parimad kohad söömiseks või shoppinguks linnas.

 

Meie assistentidel on aga ka mitmekülgne kogemus firmaürituste assisteerimisel, olgu selleks siis uhke konverents partneritele või firma jõulupidu. Võime aidata ürituse ettevalmistamisega: saadame välja peokutseid, kogume vastuseid, küsime pakkumisi toitlustajatelt ning ruumidepakkujatelt. Võime  aga kohal olla ka ürituse päeval: võtta vastu külalisi, jagada infomaterjale ning vaadata, et kõik hästi sujuks. Samuti võime olla abiks kogu ürituse korraldamise vältel. Meil on kontaktid mitmete peokorraldajate, cateringi firmade artistide, õhtujuhtide ning heli-ja valgustehnika pakkujatega. Kui plaan heast üritusest on olemas, aitame meie selle mõtte teoks teha!

 

Raamatupidamine: saa see kiirelt tehtud!

Kas taas on aeg esitada majandusaasta aruanne, kuid sa ei taha või oska seda ise teha? Saad tulu ka välismaalt, kuid ei ole kindel, kuidas see maksustatud on? Võib-olla ei ole raamatupidamine lihtsalt sinu meelistegevus? Ära muretse, meie raamatupidajad aitavad su välja olgu küsimus suur või väike! Kuna Assistly teenust saab osta ka tunnikaupa on meie raamatupidamisteenus ideaalne väikesele firmale, kus raamatupidamisdokumente vähe. Loomulikult saab meie raamatupidamise assistent aidata aga ka suuremaid ettevõtteid!

 

Turundus ja kommunikatsioon: vajalik igale ettevõttele!

Paljud juhid peavad turundust oluliseks, kuid ei leia selleks ise küllaldaselt aega. Meie Assistly virtuaalsetel assistentidel on laialdane turunduskogemus ning seetõttu saame aidata pea kõigega alates lihtsatest sotsiaalmeedia postitustest kuni kampaania planeerimise ning uue kodulehe ehitamiseni. Aitame sind uue toote või ettevõtte turule toomisega, turundusmaterjalide loomisel, artiklite, tootetekstide ja blogide kirjutamisel. Saame aidata sulleida uusi koostööpartnereid ja täiustada juba käimasolevaid turundusprojekte.  

 

 

See oli lühike ülevaade meie tegemistest, kuid kindlasti on meil ka oskusi ja varjatud talente, mis kirja ei saanud. Võid aga kindel olla, et isegi kui meie parasjagu aidata ei oska, siis kindlasti oskame leida kellegi kes oskab!

 

Tõsta oma ettevõtte efektiivsust
Küsi infot või pakkumist
Võta Ühendust