Personaalne assistent aitab sul keskenduda olulisele!

July 14, 2020

Personaalne assistent teenusena ei ole Eestis väga levinud. Milliste asjadega saab isiklik assistent aidata? Mis ülesanded saab ta sinu eest tõhusalt ja professionaalselt lahendada? Alljärgnevalt toome mõned näited, kuid kindlasti ei ole nimekiri täielik. Nii nagu kõigi Assistly teenuste puhul, sõltub ka siin kõik kliendi vajadustest!

 

Kodu hoidmine

Kuigi naabrite või sõprade poole pöördumine võib korra või kaks hädast päästa, on sagedaste reisijate jaoks oluline, kui on inimene, kellele saab usaldada lillede kastmise, postkasti tühjendamise või koju jäänud teismelistel silma peal hoidmise. Personaalse assistendi, kui koduhoidja, peale saad kindel olla kui viibid komandeeringus, reisil või lihtsalt väljasõidul.

 

Suhtluse administreerimine

Isiklik assistent saab tõhustada suhtlust partnerite või kolmandate osapooltega, vaadata läbi dokumente, vastata meilidele või teha kokkuvõtteid materjalidest. Kuigi assistent ei ole jurist, saab ta olla sinu konfidentsiaalseks esindajaks, hoides alati sinu huve esikohal.

 

Lilled, kingitused, üllatused

Kingituse otsimine äripartnerile või lähedasele on aeganõudev. Romantiline üllatus kallimale või meeldejääva õhtusöögi planeerimine tulevasele äripartnerile võib võtta ootamatult palju aega. Kõik sellise asjad võid jätta isiklikule assistendile, kes sinu jaoks saab selle kõik ära korraldada.  

Reisikorraldus

Reisi korraldamine on aeganõudev ja detailiderohke ülesanne. Lisaks lennu-või laevapiletite on tihti vaja broneerida ka hotell, rentida auto, teha reisikindlustus ning ka koostada reisiplaan. Soovid tutvuda vaatamisväärtuste ja kohalike parimate restoranidega? Tahad lisada ärireisile põneva loodusmatka? Personaalne assistent saab sinu eest paika panna täpselt sellise reisikava, nagu sulle sobib. Kui põhjalik eeltöö on tehtud, saad sinarahus reisi nautida!

Lähedaste inimeste eest hoolitsemine

Kui sinu elustiili juures ei leidu piisavalt aega, et oma vanemate või vanavanemate jaoks igapäevaselt kohal olla, saab sinu isiklik assistent aidata. Üksinda elavad vanemad või vanavanemad vajavad hooldajat, kes käiks nendega jalutamas, tooks poest vajalikku kaupa, sõidutaks neid arsti juurde, aitaks majapidamistöödega või lihtsalt loeks neile raamatut, oleks seltskonnaks. Personaalne assistent leiab inimese, kes sinu lähedaste eest hoolitseks nii, et kallite inimestega koos olles saate veeta kvaliteetaega muretsemata igapäevatoimetuste üle.

Koduabilise, lapsehoidja, koduõpetaja, koerahoidja või aedniku leidmine

Usaldada oma majapidamisse võhivõõrast, olgu selleks koduõpetaja, koduabiline, lapsehoidja, koerahoidja või mõni teine sinu kodu või majapidamise jaoks oluline isik, võib olla keeruline. Usaldus tekib ajaga, kuid töösuhte alustamiseks on siiski oluline teada inimese tausta – tema tööeetikat ja eelnevat töökogemust. Personaalne assistent aitab leida sulle usaldusväärse isiku. Nii saad sina aega kokku hoida, kuid olla kindel, et ümbritsed end õigete inimestega. Personaalne assistent tegeleb andmebaaside läbitöötamisega, kuulutuste postitamisega, uurib tausta eelmise tööandja käest ka karistusregistrist ning intervjueerib kandidaate.

Personaalsete eraürituste korraldamine

Tähtpäevade ja sünnipäevade pidamine eeldab suurt organiseerimist. Iga erapidu vajab, et keegi hoolitseks ruumide või esineja broneerimise eest, ning hoiaks kätt pulsil, et kõik kulgeks plaanipäraselt. Ära jää korraldamisega üksi, vaid vali endale abiline, kes aitab leida sobiva koha ja esineja, saadab kutsed ning suhtleb esinejate ja toitlustajatega, jagab infot külalistele ning vastab nende küsimustele. Isiklik assistent veendub, et peopäeval kulgeks kõik ladusalt. Sageli piisab ainult ürituse kohapealsest koordineerijast ürituse päeval, kes kannaks sündmuse ajal kõige vajaliku eest hoolt. Nii saad sina muretult pidu nautida!

Kokkuvõttes saab personaalne assistent aidata sind väga erinevate ülesannetega. Kõige olulisem on sealjuures, et isiklik assistent saab sinu eest keskenduda aeganõudvatele tegevustele ja detailidele jättes sulle enam aega oluliste asjade tegemiseks!

 

 


Tõsta oma ettevõtte efektiivsust
Küsi infot või pakkumist
Võta Ühendust