Meie Blogi
Postitused

Lugusid blogist

Sisuturundus – mis see on ja miks sellesse panustada?

Sisuturundusest räägitakse aina enam kui olulisest strateegiast oma firma turundamisel. Miks? Vastus sellele küsimusele on väga lihtne: aina raskem on viia oma sõnum klientideni. Infot ning teavet on aina enam ning vanad reklaamvõtted ei tööta. Paljud kasutavad AdBlocki ning tuleb välja, et lausa 86% inimestest ei pane bännereid Internetis tähelegi. Nad on õppinud ignoreerima sisu, mis neid ei huvita.

February 16, 2020
Meilide delegeerimine ja postkasti õiguste jagamine. Kuidas jagada oma mailikonto kasutamise õiguseid?

Meilide delegeerimine tähendab oma postkasti õiguste jagamist mõne teise kasutajaga. See võimaldab kellelgi teisel kirju lugeda ja neile vastata. E-posti haldamise üleandmine assistendile on hea viis oma töökoormuse vähendamiseks ning seda on väga lihtne ja turvaline seadistada.

January 28, 2020
Kuidas igavad tööd kergemini ära teha?

‍Arvete tegemine, meilidele vastamine, andmesisestus… igapäevaselt võtavad meie aega tööl paljud igavad ja korduvad tööülesanded.. Kuigi nende ära tegemine aitab lõpuks kaasa mõne suurema eesmärgi saavutamisele, on meil siiski tihti raske end neid tegema motiveerida. Alljärgnevalt räägimegi viisidest, kuidas tüütuid tööülesandeid endale lihtsamaks teha.

January 12, 2020
Firmakingitused jõuludeks: viimase hetke ideed

Ükskõik, kas tellid põneva firmakingitused ettevõttelt või saadad teele vaid paar lühikest rida – jõulukingitused on hea viis pidada meeles koostööpartnereid ning hoida häid suhteid. Kingitused äripartneritele võivad tunduda kui tüütu kohustus, kuid tegelikult on palju võimalusi see ülesanne endale lihtsaks teha. Ka viimasel minutil võib väga ägedaid asju välja mõelda! Kingid ei tõsta ainult sinu väärtust kingisaaja silmis kuid toovad alati ka rõõmu kingitegijale.

December 16, 2019
Coworking space ehk ühiskontor

Maailmas jubaammu ja nüüd ka Eestis koguvad üha enam populaarsust ühiskontorid (ingl k coworking spaces). Ühiskontoreidkasutavad paljud noored ettevõtlikud inimesed.

September 7, 2019
Tõsta oma ettevõtte efektiivsust
Küsi infot või pakkumist
Võta Ühendust