Meie Blogi
Postitused

Lugusid blogist

Meilide delegeerimine ja postkasti õiguste jagamine. Kuidas jagada oma mailikonto kasutamise õiguseid?

Meilide delegeerimine tähendab oma postkasti õiguste jagamist mõne teise kasutajaga. See võimaldab kellelgi teisel kirju lugeda ja neile vastata. E-posti haldamise üleandmine assistendile on hea viis oma töökoormuse vähendamiseks ning seda on väga lihtne ja turvaline seadistada.

January 28, 2020
Kuidas igavad tööd kergemini ära teha?

‍Arvete tegemine, meilidele vastamine, andmesisestus… igapäevaselt võtavad meie aega tööl paljud igavad ja korduvad tööülesanded.. Kuigi nende ära tegemine aitab lõpuks kaasa mõne suurema eesmärgi saavutamisele, on meil siiski tihti raske end neid tegema motiveerida. Alljärgnevalt räägimegi viisidest, kuidas tüütuid tööülesandeid endale lihtsamaks teha.

January 12, 2020
Firmakingitused jõuludeks: viimase hetke ideed

Ükskõik, kas tellid põneva firmakingitused ettevõttelt või saadad teele vaid paar lühikest rida – jõulukingitused on hea viis pidada meeles koostööpartnereid ning hoida häid suhteid. Kingitused äripartneritele võivad tunduda kui tüütu kohustus, kuid tegelikult on palju võimalusi see ülesanne endale lihtsaks teha. Ka viimasel minutil võib väga ägedaid asju välja mõelda! Kingid ei tõsta ainult sinu väärtust kingisaaja silmis kuid toovad alati ka rõõmu kingitegijale.

December 16, 2019
Coworking space ehk ühiskontor

Maailmas jubaammu ja nüüd ka Eestis koguvad üha enam populaarsust ühiskontorid (ingl k coworking spaces). Ühiskontoreidkasutavad paljud noored ettevõtlikud inimesed.

September 7, 2019
25 igapäevast ülesannet, mida delegeerida virtuaalsele assistendile

Oled ajahädas igapäevaste ülesannetega? Kas kõik arved on saadetud klientidele ning kas tasumised on tähtaegsed? Kas dokumendihaldus on kasvanud üle pea ning Sa ei tea kust alustada?Assistly saab Sind aidata.

September 7, 2019
Tõsta oma ettevõtte efektiivsust
Küsi infot või pakkumist
Võta Ühendust